Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Liryka, liryka, tkliwa dynamika, angelologia i dal…

 

Obecna pora roku sprzyja zadumie i refleksji, ale przede wszystkim otwiera na oścież wrota POEZJI. W związku z tym wszystkich WIELBICIELI ŻYWEGO SŁOWA serdecznie zapraszamy 28 listopada o godz.17.00 (I p. budynku szkoły) na WIECZÓR Z POEZJĄ. Zaduszki literackie przygotowane przez UCZNIÓW klas IV-VIII pod kierownictwem Pań: Katarzyny Czapli i Elżbiety Jemioły-Franczak rozpoczną cykl spotkań poetyckich w naszej szkole.

Przyjdźcie, by zanurzyć się w świecie słów skrzydlatych, a na jesienne smutki i smuteczki mamy dla Was coś słodkiego w kawiarence Pod Aniołem.

ORGANIZATORZY