Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

 

      W czwartek, 28 listopada, odbyło się w naszej szkole niecodzienne wydarzenie. Piętnastkowicze od klasy czwartej po ósmą zabrali nas do świata poezji i muzyki. Uczniowie, pod baczną opieką nauczycieli języka polskiego, przygotowali Literackie Zaduszki. Wieczornica, okraszona suto wierszem i piosenką, pozwoliła wszystkim zebranym gościom chociaż na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu i zastanowić się nad istotą ludzkiego życia, i jego nieuchronną przemijalnością.

       Po uczcie duchowej, było można nasycić także ciało w Kawiarence Pod Aniołem, gdzie na wszystkich czekały pyszne ciasta upieczone przez nasze szkolne mamy.

      Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.

K. Czapla

Zapraszamy do galerii