Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

 

Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn - Koźle organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny z nagrodami rzeczowymi, skierowany do uczniów szkół podstawowych. Praca plastyczna w dowolnej technice ma dotyczyć Rotmistrza Witolda Pileckiego. Termin do 25 maja. Po tym terminie wszystkie nadesłane na adres e-mal: sekretarzspkk@oppl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prace zostaną opublikowane na naszej stronie na Facebooku, gdzie będzie można oddawać na nie głosy online przez tydzień. 3 prace z największą ilością głosów wygrywają. 

LINKI:

Regulamin i zgody

Informacje