Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Naszą szkołę reprezentowali Kerim Ben Rhaiem, Maria Cylok-Sokołowska, Emilia Kibicka i Nicole Kowaczek przygotowani do konkursu przez Karinę Puls. Na uczniów czekało 8 konkurencji, w której należało się wykazać znajomością słownictwa w j. angielskim, umiejętnością grupowania wyrazów, dopasowywania przeciwieństw, literowania lub układania dialogów. Po bardzo wyrównanej walce i dogrywce o 1 miejsce, puchar i tytuł Mistrza Słówek zdobyli uczniowie z PSP nr 11. Jednak dobry humor nikogo nie opuszczał, ponieważ każdy z uczestników otrzymał na pamiątkę dyplom oraz wiele słodkości.

Zapraszamy do galerii