Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Młodzi widzowie odnaleźli w niej mnóstwo cudownych i niesamowitych przygód, magiczną podróż Gerdy, jej niezwykłych przyjaciół spotykanych w czasie drogi, piękną i czarodziejska krainę śniegu, feerię barw i emocji. Na potrzeby spektaklu przebudowana została Mała Scena Teatru Kochanowskiego. Już od samego wejścia nasi uczniowie znaleźli się w zupełnie innym, bajkowym świecie z przepiękną scenografią różanego ogrodu. Dzieci zachwycił padający śnieg i pełzający po podłożu gęsty biały dym, czy spadający na Gerdę deszcz mydlanych baniek. Dużą rolę w przedstawieniu odgrywa zaskakująca ścieżka dźwiękowa z piosenkami Stinga, U2 i Cohena. Zachwyt u dzieci wzbudziły piękne kostiumy Haliny Flieger.

 

L. Stanisławska, H. Jagielska