Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

 

      W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny 

      Uczniowie, nauczyciele i rodzice tradycyjnie już z takiej okazji zgromadzili się na boisku szkolnym.. Tym razem zakończenie wypadło w innym dniu niż zwykle, tzn. w piątek ... bo żegnaliśmy szkołę w środę przed świętem Bożego Ciała.

      Najpierw nastąpiło przywitanie pocztu sztandarowego i odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie do wszystkich zgromadzonych - w uroczystym przemówieniu- zwróciła się pani wicedyrektor Lidia Stanisławska. Głos zabrała też przedstawicielka władz samorządowych Miasta p. Ewa Odulińska. W dalszej kolejności wychowawcy wraz z Panią Wicedyrektor wręczali najlepszym uczniom tarcze wzorowego ucznia (klasy I-III), świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Po tej części nastąpiło wyprowadzenie sztandaru, a następnie - wspólne odśpiewanie hymnu szkoły.

      Na koniec wszyscy rozeszli się do sal lekcyjnych. Tam wychowawcy wręczyli pozostałym uczniom świadectwa oraz różne inne nagrody i dyplomy.

      A potem były pożegnania - szczęśliwych wakacji i do września!

Zapraszamy do galerii