Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

 

      Ostatni rocznik gimnazjum pożegnał szkołę z … przytupem późnym czerwcowym popołudniem A.D. 2019. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, który zatańczyli wszyscy uczniowie. W części oficjalnej było dużo podziękowań, wzruszających słów, pożegnań. Absolwentem roku została ALICJA KUKIEŁKA. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymały również Maria Cylok - Sokołowska, Alicja Łanowska, Aleksandra Piekarska oraz Marianna Osowska. Serdecznie gratulujemy uczennicą oraz Rodzicom . Szczególne podziękowania złożyliśmy tym rodzicom , którzy wspierali pracę szkoły oraz wychowawcę p.Katarzynie i Grzegorzowi Cylok - Sokołowskim, p. Zofii Bajer, p. Katarzynie Łukaszewskiej Ben Rhaiem, p.Iwonie Jarmolińskiej, p. Teresie Grylak, p. Bożenie Jurkowskiej, p. Annie Maziakowskiej, p. Danucie Nowak, p. Klaudii Osowskiej, p. Jolancie i Piotrowi Piekarskim, p. Annie Sobczyk oraz p. Gabrieli Kukiełka. Serdecznie dziękujemy!

      Klasa III a przedstawiła program artystyczny „ W garderobie historii” dotyczący zmian, jakie zaszły w edukacji na przestrzeni wieków. Pojawiły się więc sceny –migawki ze starożytności, średniowiecza, romantyzmu i współczesności pokazujące w krzywym zwierciadle relacje nauczyciel –uczeń.

      Uczniowie byli współtwórcami tekstów i wielu rozwiązań scenicznych. W finałowej scenie gimnazjalistów połączyła piosenka Eda Sheerana „Perfect”. Młodym aktorom gratulujemy talentu ! Serdeczne podziękowania za realizację oprawy muzycznej należą się młodemu akustykowi – Mikołajowi Sołtysowi-uczniowi klasy VIIIa.

Zapraszamy do galerii na chwilę wspomnień.