Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

 

VIII Turniej Badmintona Dzieci i Żaków pod patronatem prezydenta miasta Kędzierzyna-Koźla odbył się 28 września na hali w Azotach. Uczestniczyło w nim 99 zawodników (w tym 42 z naszego klubu UKS KŁODNICA) z dziewięciu klubów: z Domecka, Głubczyc, Strzelec Opolskich, Donaborowa, Kątów Wrocławskich, Klimkovic w Czechach oraz z Kędzierzyna-Koźla.

Turniej uroczyście otworzył v-ce prezydent naszego miasta pan Wojciech Jagiełło. Rozegrano ponad 160 meczy. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek oraz pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepsi w każdej kategorii dodatkowo medale, puchary i upominki.

Dziękujemy sponsorom: Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, Stomatologia Cybulscy, Klinika NOVA oraz firma Onoff.

Karolina Smarzewska wypadła najlepiej spośród naszych reprezentantów.

Na piątym miejscu w swoich kategoriach uplasowali się:

Antoni Marchewka

Michalina Kwiatkowska

Julia Pieczyrak

Kaja Nazar

Olivier Wąs

Natomiast miejsca dziewiąte zajęli:

Dominik Wąs

Ksawery Piechaczek

Michał Baran

Tymon Służałek

Tomasz Małopolski

Tobiasz Nowakowski

Amelia Kozłowska

Ewa Stępińska

Sonia Pieczyrak

Emilia Cioś

Zapraszamy do galerii