Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

ul. Karola Szymanowskiego 19

47-206 Kędzierzyn-Koźle

tel/fax: 77 482 36 72

.

 

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Start

19 grudnia w środę o godzinie 17:00 zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów wszystkich klas

na konsultacje informujące o prognozowanych ocenach na pierwsze półrocze.

W oczekiwaniu na śnieg dzieci z klasy 1b wykonały krasnale na zimowe wieczory.

Zapraszamy do galerii

     Konkurs odbył się 13 grudnia 2018, a organizatorkami były panie: Anna Chejduk i Beata Polak.

     Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwia trening i rozwój logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko w matematyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów. 

     Wszyscy uczestnicy rozwiązywali testy zawierające zadania logiczne, dostosowane stopniem trudności do wieku. Po podliczeniu punktów okazało się, że najbardziej wyrównany poziom reprezentowali uczniowie klas VI oraz IV, dlatego wśród nich przeprowadzono dogrywkę. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców w każdej z grup oraz przyznano nagrody.

     Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania.
Do konkursu przystąpili uczniowie w trzech kategoriach wiekowych:

  • poziom kl.IV

    I miejsce Karolina Stefańczyk PSP15

    II miejsce Szymon Bielański PSP 9

    III miejsce Filip Kacperek PSP 10

  • poziom kl.V

    I miejsce Maciej Panasiewicz PSP15

    II miejsce Jędrzej Lichosik PSP 9

    III miejsce Amelia Kamińska PSP 12

  • poziom kl.VI

    I miejsce Jakub Wiszniewski PSP 9

    II miejsce Natalia Łyczko PSP 12

    III miejsce Anna Niedziela PSP 10

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom uzyskanych wyników.

Zapraszamy do galerii

Dnia 13.12.2018 w Głubczycach odbył się Wojewódzki Finał Igrzysk Dzieci w Mini Badmintonie dziewcząt i chłopców rocznik 2008 i młodsi.
WYNIKI

DZIEWCZĘTA U-9

I miejsce Maja Zmarz PSP 15 Kędzierzyn-Koźle 

II miejsce Maja Wójcik PSP 5 Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Zuzanna Baran PSP 15 Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Lena Maślanka PSP 19 Kędzierzyn-Koźle


CHŁOPCY U-9

I miejsce Tomasz Mikołajczyk PSP 3 Kędzierzyn-Koźle

II miejsce Łukasz Golas SP 1 Głubczyce

III miejsce Stanisław Żymańczyk PSP Komprachcice

III miejsce Maksym Kucharski PSP 15 Kędzierzyn-Koźle

 

W zawodach brali także udział: Martyna Cioś, Wiktor Szpaczek, Kamil Bielicki, Piotr Olejnik i Filip Krzywicki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 

 

 

Wybacz w sercu komuś kto cię skrzywdził